Salon SPA w centrum Krakowa
zawsze blisko Ciebie

Pozostała PielęgnacjaMakijaż

Makijaż


Zapraszamy na profesjonalny, indywidualnie dobrany, promienny makijaż w wersji dziennej lub wieczorowej. pracujemy na kosmetykach Sensai Kanebo International.

MAKIJAŻ DZIENNY 70.00 PLN

MAKIJAŻ OKAZJONALNY 120.00 PLN

MAKIJAŻ ŚLUBNY 130.00 PLN

MAKIJAŻ ŚLUBNY PRÓBNY 80.00 PLN

MAKIJAŻ WIECZOROWY 150.00 PLN

Cena: 60 PLN - 200 PLN


Profesjonalna Stylizacja Brwi

Profesjonalna Stylizacja Brwi

Odpowiednio wystylizowane brwi nadają wyrazistości spojrzeniu. Łuk brwiowy powinien być wyrazisty i regularny, nadając twarzy elegancki i zadbany wyraz. Idealnie wyregulowany łuk można podkreślić poprzez nałożenie henny w odpowiednio dobranym do typu urody kolorze.

Polecamy również hennę na rzęsy!

Cena: 20 min. - 40/50 PLN


Badanie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej

Badanie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej

 

Waga Tanita służy do pomiaru ciężaru ciała i procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w ustroju. Urządzenie wykorzystuje technikę BIA (Bioelectrical Impedance Analysis), która ocenia skład ciała wysyłając słaby, bezpieczny prąd przez tkanki. Prąd przechodzi swobodnie przez płyny zawarte w tkance mięśniowej lecz natrafia na trudności gdy przechodzi przez tkankę tłuszczową. Waga Tanita wykorzystuje pomiary tego oporu aby obliczyć skład ciała. Skład ciała zostaje obliczony po wprowadzeniu danych: wysokości ciała, płci i wieku oraz po zmierzeniu oporu elektrycznego ciała.

Cena: 30 PLN


Badanie stopnia zaawansowania cellulitu przy użyciu kliszy termoczułej

Badanie stopnia zaawansowania cellulitu przy użyciu kliszy termoczułej

 

 

W walce z cellulitem liczy się czas i dobór odpowiednich zabiegów. Im wcześniej go rozpoznasz i zaczniesz działać, tym szybciej Twoja skóra stanie się gładka. Pomoże Ci w tym profesjonalne badanie stopnia cellulitu za pomocą kliszy termoczułych. Zmieniają one kolor w zależaności od temperatury, miejsca z cellulitem są chłodniejsze. Uzyskany obraz porównuje się z wzorcowymi obrazami stopnia zaawansowania cellulitu. Badanie jest bardzo pomocne w doborze odpowiedniego rodzaju, jak również intensywności działania preparatów i zabiegów antycellulitowych. A co ważniejsze, sama możesz obserwować, jak skuteczna jest Twoja walka z cellulitem z upływem kolejnych zabiegów.

Cena: 30 PLN


Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.

Do góry