Salon SPA w centrum Krakowa
zawsze blisko Ciebie

Technologie


Wybierz zabieg:


DERMAPEN

DERMAPEN

Rewolucyjne urządzenie do mikronakłuwania przy pomocy pulsujących igieł. Pozwala na wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry. Zalety zabiegu to stymulacja produkcji kolagenu i elastyny oraz poprawa gęstości i elastyczności skóry, a także zmniejszenie widocznych zmarszczek, odżywienie i nawilżenie oraz lifting i wygładzenie skóry.

 

Cena: 60 min. - 550 PLN


Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie jest to zabieg polegający na odmładzaniu przy pomocy światła. Używane do tego celu jest silne światło o odpowiedniej długości fali (technologia IPL), które pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do skracania i przebudowania włókien kolagenowych.

Fotoodmładzanie nie tylko poprawia wygląd, koloryt i teksturę skóry, ale również ją leczy. W sposób kompleksowy likwidowane są objawy starzenia się skóry: zmiany naczyniowe takie jak rozszerzone naczynka, \"pajączki\", nadmierne rumieńce, trądzik różowaty, zaczerwienienia, oraz wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe: przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i starcze.

Podczas zabiegu cała powierzchnia twarzy naświetlana jest krótkimi impulsami światła, które odczuwane są jako chwilowe pieczenie. Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, może wystąpić niewielkie złuszczanie naskórka. W celu uzyskania pełnego efektu zabiegi należy powtórzyć 2-5 razy w odstępach 3-4 tygodniowych.
Zabiegi te można stososować w każdym wieku - również u osób młodych w celach profilaktycznych. Równie często poddają się im panie jak i panowie. Jest to zabieg bezinwazyjny - bez użycia skalpela i naruszania ciągłości skóry.

Cena: 100 PLN


Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.

Do góry