Salon SPA w centrum Krakowa
zawsze blisko Ciebie

PedicureGarden Spa Pedicure

Garden Spa Pedicure


Garden Spa Pedicure jest luksusową pielęgnacją stóp składającą się z odświeżającego peelingu oraz maseczki i masażu, połączoną z pedicurem klasycznym. Odżywczy, wzmacniający, rewitalizujący zabieg na bazie soli i olejków esencjonalnych.

Cena: 90 min. - 150 PLN


Pedicure klasyczny

Wypielęgnowane stopy są podstawą dobrego samopoczucia, a także ważnym elementem urody każdej kobiety. Pedicure klasyczny to pielęgnacja stóp i paznokci z malowaniem, poprzedzona aromatyczną kąpiel. W salonie Garden Spa w Krakowie zabieg pedicure klasyczny wykonujemy przy pomocy frezarki.

Cena: 60 min. - 120 PLN


Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy

 

Hybrydy zamiast zwykłego lakieru to doskonała alternatywa pielegnacji paznokci. Gwarantuje długotrwały efekt, dzięki czemu każda kobieta może cieszyć się zadbanymi stopami. Niewątpliwą zaletą Pedicuru Hybrydowego jest fakt, iż lakier nie odpryskuje, nie kruszy się, nie pęka i nie ściera się. Dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych.
Połączenie pedicuru klasycznego z nałożeniem lakieru hybrydowego daje efekt wyjątkowo zadbanych stóp na wiele dni. Już dziś wypróbuj zabieg hybrydowy pedicure w Garden Spa w Krakowie!

 

Cena: 90 min. - 160 PLN


Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i ofertach specjalnych.

Do góry